T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 Bizi Takip Edin:
   

 

Bulunduğunuz Yer: Haber Arşivi

 Kaymakamımız Erhan ÖZDEMİR’ e Veda Yemeği
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

KAYMAKAMIMIZ  ERHAN ÖZDEMİR’ E  VEDA YEMEĞİ

    

    2007 Kasım ayından itibaren İlçemizde görev yapan Kaymakamımız Erhan ÖZDEMİR, İçişleri Bakanlığının 2012/473 sayılı müşterek Kararnamesiyle Antalya İl’i Alanya İlçesine ataması nedeniyle Kestel Belediye Başkanı Yener ACAR tarafından Derekızık Köyü “Babaçınar Restorant” da veda gecesi düzenledi.   

 

 

 

 

 

 

      Kaymakam Erhan ÖZDEMİR tarafından yapılan veda konuşmasında yapılan görevin hassasiyetinden dolayı doğruluktan taviz verilmemeye çalışıldığı, Kestel İlçesinin ileride büyük gelişmelere açık olduğu, görev yaptığı süre içerisinde Kestel İlçesi halkından herhangi bir sorunun olmadığını ve kendi adına hakkını helal ettiğini belirtti.

 

 

           Belediye Başkanı Yener ACAR Kaymakam Bey’e ve gece katılan bütün konulara katılımlarından dolayı memnuniyetini ile birlikte Kaymakam Beyimize yeni görevinde başarılar dileyerek bütün konuklar adına hayırlı olmasını temenni etti.        

 

 

 

 

 

 

     Kaymakam Erhan ÖZDEMİR’ e Kestel Belediesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,  Anadolu Kültür Derneği plaket ve Köylere Hizmet Götürme Birliğince de çiçek takdimi yapıldı.  

 
 

 

 

 

         Gecenin daha etkin ve gelen misafirlere unutulmaz bir gece yaşatmak adına eski Öğretmenevi Müdürü, şimdiki Narlıdere İlköğretim Okulu Müdürü Yavuz ŞAHİN ve Kestel Kervan Gazetesi Sahibi Sinan KELEŞ tarafından da hazırlanan gerek slâyt gösterisi ile gerek geceye dair vurgular, şiirler ve şarkılar eşliğinde daha da büyük bir önem kazandı.

 

        Gece’ ye Kaymakam Bey’ in slayt gösterisi sunumu yapılırken saz eşliğinde türkü söylemesi,  Kaymakam Bey tarafından kaleme alınan ve Gazeteci Sinan KELEŞ tarafından okunan şiir damgasını vurdu.

 

 

 

 

    Gecede İlçemizin sevilen ses ve saz sanatçıları Şenol KAYA ve Selda KAYA’ nın kurmuş oldukları “Grup Kucaklaşma” ya Kaymakamız Erhan ÖZDEMİR, Sinan KELEŞ ve Akparti İlçe Başkanı Nazif AYDIN’ dan dan oluşan grupta eşlik ederek bir daha misafirleri hem şaşırtmış hem de sürpriz yapmış oldular. 

 

     

   Kaymakam Erhan ÖZDEMİR veda yemeğine gelen bütün konuların tek tek masasını ziyaret ederek ayrıca gelen misafirlerimizi onurlandı.

 

 

 

Ve Geceden Görüntüler

 
  

 

 

     Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Memuru Nurlan  HSMZAOĞLU (soldan)Kaymakamlık Bilgisayar İşletmeni Sema ENGİN, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Nimet ÇAĞLAYAN, Belediye Başkanımızın eşi Suna ACAR, , Kaymakamımızın eşi Ayşe ÖZDEMİR, İlçe Emniyet Müdürünün eşi Baran LEBLEBİCİ, İlçe Savcımızın eşi Aliye ATEŞ

 
 

 

 
          Gelen misafirlerin geceyi unutmamak adına gerek gruplar halinde ve gerekse tek tek bir hatırayı daha yaşam kitabına katmak adına fotoğraflar çektirdiler.     
    

 
 

Saat 24.00 civarında gelen konukların Kaymakam Bey ve  eşi Ayşe Hanım ile vedalaşmalarıyla sona erdi.

                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu içerik toplam 80.006 kez gösterildi, Site toplam 237.953 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 9 kişi geziyor.

                     

Kestel Kaymakamlığı
Vani Mehmet Mah. Pazar Yeri Sok. No:9/3 Kat:2 Kestel / Bursa Tel: 0 224 372 46 56 Fax: 0 224 372 46 00 kestel@icisleri.gov.tr